"Coraz bliżej lato"- realizacja programu Uczymy Dzieci Programować.

IV Przyrodnicza Olimpiada Przedszkolaka- wykonaliśmy plakat "Polskie Lasy"

Wycieczka do "Stacyjkowa" w Rudach.

Wycieczka do Muzeum Wojny Obronnej Rybnik '39.

Dziękujemy Państwu Ruś za zaproszenie i mile spędzony czas.

Dzień Dziecka.

Konkurs plastyczny "Zawody naszych rodziców".

Gratulujemy Emilce zajęcia III miejsca,

a Hani dziękujemy za udział.

Zabawy na dmuchanym zamku.

"Odwaga"- realizacja V modułu innowacji pedagogicznej "Emocja"

Urodziny Hani.

Dzień sportu.

Przegląd piosenki patriotycznej i regionalnej 

"Kochamy swoją (małą) ojczyznę"

Dziekujemy Lence i Natalce za udział w konkursie

Urodziny Emilki

Urodziny Amelki

"Wiosenna łąka"- realizacja zadań z programu Uczymy Dzieci Programować.

Urodziny Mateusza i Szymona

"Czerwony Kapturek"

Inscenizacja bajki z okazji Dnia Rodziny.

 

Kochana Mamo! Kochany Tato!

Z okazji Waszego święta,

życzymy Wam wszystkiego co najlepsze,

Zdrowia, szczęścia i samych pogodnych dni!

Gratulujemy Antosi udziału w konkursie plastycznym na ilustrację do piosenki w języku angielskim.

"Moja kochana mama"- zajęcia z kodowania w ramach programu Uczymy Dzieci Programować.

Wyjście do remizy OSP z okazji Dnia Strażaka. Zapoznanie z zawodem strażaka w ramach programu Doradztwa Zawodowego.

"W świecie książek, w świecie marzeń"- realizacja zadań z programu Uczymy Dzieci Programować. Tworzymy drogę dla Czerwonego Kapturka.

"Wianek Pani Wiosny"- konkurs plastyczny.

Gratulujemy Lence zajęcia II miejsca w konkursie!

Zwiedzanie Szkoły Podstawowej.

Wyjście do biblioteki szkolnej.

Dzień Książki.

"Swoje prawa znamy, w wiersze je wplatamy"- konkurs recytatorski.

Gratulujemy Lence zdobycia III miejsca!

Dzień Ziemi

 

 

Witaj Wiosno!

Urodziny Mateusza.

Urodziny Antosi.

Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa

Eksperymenty

Urodziny Filipa

Urodziny Emilki

"Dzień Kobiet"

"Mali odkrywcy"- poznajemy kosmos.

"W mroźnej krainie"- kodowanie z GeniBotem.

Realizacja VII edycji programu "Uczymy Dzieci Programować".

"Jesteśmy podróżnikami"- zajęcia z Doradztwa Zawodowego.

Wspominamy postać Aleksandra Doby.

Urodziny Hani

Poznajemy GeniBota- zajęcia z programowania.

Urodziny Franka

Walentynki.

"Kuchcikowo"- zajęcia z edukacji zdrowotnej.

"Gimnastyka ważna sprawa, dla nas wszystkich to zabawa"

"Moc słów"- realizacja innowacji pedagogicznej Emocja.

Urodziny Lenki

Doświadczenia z lodem.

Krystalizacja soli.

Doswiadczenia z balonami.

Podziękowanie za udział w VI edycji Ogólnopolskiego Programu Uczymy Dzieci Programować.

Bal karnawałowy.

Dzien Babci i Dziadka

Urodziny Mai

"Wigilijne kolędowanie"

Przygotowania do świąt Bożego Narodzenia.

"Wyobraźnia"- realizacja innowacji pedagogicznej Emocja.

Kartki świąteczne dla seniorów.

Mikolajki

Kodowanie trasy dla Ozobota.

Spotkanie z górnikiem.

Piszemy list do świętego Mikołaja.

Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Urodziny Elizy

Szkoła do hymnu- realizacja akcji MEN

Uroczystość z okazji Dnia Niepodległości.

"Szkoła Pamięta"- realizacja akcji MEN.

Spacer na grób nieznanego żołnierza.

BohaterOn- ogólnopolska kampania upamiętniająca Powstańców Warszawskich.

Przedszkole- mój drugi dom. 

Kodowanie trasy dla Ozobota.

Urodziny Mai.

Przedstawienie "Przygody Okruszka"- teatr Skrzat.

Przygotowujemy się do zimy.

Kiszenie ogórków.

II tydzień realizacji zadań w ramach konkursu "Cała Polska Programuje" oraz CODE WEEK 2020.

Urodziny Eryka

Dzień Chłopaka.

Pierwszy  tydzień realizacji zadań w ramach konkursu

 "Cała Polska Programuje".

Spotkanie z policjantem.

Pola Nadziei- sadzenie żonkili w ramach akcji na rzecz hospicjum.

Powitanie Jesieni.

Zabawy z językiem angielskim.

Zabawy na świeżym powietrzu.

Dzień Kropki- realizacja innowacji pedagogicznej Emocja.

Zabawy z piaskiem kinetycznym.

Urodziny Julki.

Założenie kącika emocji.

Miasto RybnikMinisterstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Katowicach