Budżet Obywatelski 2023

2022-10-03

Prosimy o Państwa głosy na projekt ogólnomiejski nr 10.

Zachęcamy mieszkańców Rybnika do głosowania na projekt ogólnomiejski nr 10 pt. ,,Wypoczynek i rekreacja łączy dzielnice". To projekt budżetu obywatelskiego, który łączy potrzeby mieszkańców kilku dzielnic naszego miasta. Elementem wspólnym jest szeroko rozumiana rekreacja, spędzanie czasu wolnego, integracja lokalna, edukacja ekologiczna i sport. Projekt będzie realizowany w dzielnicach: Boguszowice Stare, Gotartowice, Kłokocin, Paruszowiec - Piaski, Zebrzydowice, Rybnicka Kuźnia i Maroko-Nowiny.

Projekt pozwoli zrealizować w ogrodzie naszego przedszkola ZIELONĄ  STREFĘ AKTYWNOŚCI poprzez zakup m. in. urządzeń ogrodowych dla dzieci, skrzynek na rośliny, karmników dla ptaków, leżaków.

Głosujemy poprzez stronę internetową www.budzet-obywatelski.rybnik.eu lub tradycyjnie w wybranych punktach na terenie Rybnika.